Usuwanie zmarszczek Płońsk

Wizyty na podstawie rezerwacji.
Konsultacje tylko na żywo.

Usuwanie zmarszczek to specjalność mobilnego gabinetu Hialuron.eu z Płońska. Są to zabiegi na twarz, znane od 1992 roku (właśnie wtedy był wykonany po raz pierwszy!) i docenione przez miliony osób, które pozwalają pozbyć się efektów starzenia na wybranych partiach twarzy i ciała, zapewniając efekt gładszej cery i wyraźnie odmładzając wygląd. Ponieważ, jak wiadomo, uroda to milion małych rzeczy, więc brak nawet niezbyt głębokiej „lwiej zmarszczki” (patrz „Anatomię zmarszczek” na podstronie „Wypełnienie zmarszczek”) może odświeżyć twarz znacznie lepiej niż najdroższe kosmetyki. Oczywiście, usuwanie zmarszczek, które wykonuje pani zabiegowiec kosmetologii estetycznej, realizowane jest  z zastosowaniem odpowiednich technik pracy, zapewniających bezpieczeństwo całego procesu. Gwarantujemy estetyczne wypełnienie zmarszczek tak, aby efekt prezentował się naturalnie.  Przed rozpoczęciem zabiegu rewitalizującego pani zabiegowiec zawsze rozmawia z pacjentem, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby oraz oczekiwania, ponieważ dąży do maksymalnej klarowności i wyjaśnienia wszelkich możliwych kwestii przed wykonaniem zabiegu kwasem hialuronowym. Konsultacje są tylko na żywo, gdyż mimika twarzy bardzo wpływa na ogólny wygląd i anatomię zmarszczek.

Wygładzanie zmarszczek można wybrać (prawie) w każdym wieku

W celu usuwania zmarszczek nas odwiedzają zazwyczaj osoby powyżej 30 roku życia, jednak ten zabieg na twarz z użyciem kwasu hialuronowego można wykonywać już po 18 roku życia, w zależności od indywidualnych potrzeb. Największe wskazanie do poddania się usuwaniu zmarszczek, obejmuje osoby, które cechuje bogata mimika twarzy. Dzięki właściwościom kwasu hialuronowego możliwe jest zniwelowanie widoczności zmarszczek poprzez ich wypełnienie. U młodszych osób natomiast zabieg ma charakter prewencyjny, gdyż skóra po użyciu kwasu hialuronowego zyskuje większą sprężystość i jest bardziej nawilżona, co oczywiście nie zmniejsza znaczenia codziennej pielęgnacji.

Cennik usługi

Nasz cennik jest indywidualnie dopasowywany do rodzaju usługi oraz ustalany względem wielkości planowanej metamorfozy. Z uwagi na to, że każda osoba jest inna, tak samo jak jej potrzeby, pani zabiegowiec kosmetologii estetycznej określa wycenę w trakcie rozmowy indywidualnej (czyli konsultacji na żywo). Aby zorientować się, jakich kosztów należy się spodziewać, można zadzwonić pod wskazany numer telefonu. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo również formularz kontaktowy, za pomocą którego można mailowo umówić się na konsultację. W przypadku wykonania zabiegu konsultacja jest całkowicie bezpłatna. Zapraszamy!

Usuwanie zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego wykonuje certyfikowana pani zabiegowiec kosmetologii estetycznej, która dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy, poczuciu estetyki i zacięciu artystycznemu zrobi wszystko, aby osiągnąć rezultat odpowiadający Państwa oczekiwaniom. Możemy zagwarantować jakość oraz bezpieczeństwo zabiegu rewitalizującego. Natomiast musimy uprzedzić, iż razem z rozmową cała wizyta potrwa około 1,5 godziny, ponieważ piękno potrzebuje czasu i uwagi do szczegółów. Oczywiście, szybkość wykonania zabiegów na twarz zależy również od ilości wymarzonych zmian oraz oryginalnego stanu cery. Wzory wykonanych metamorfoz można zobaczyć na podstronach tego portalu. Z opiniami można zapoznać się pod tym linkiem. Mamy nadzieję, że pozwolą one wybrać naszą ofertę.