Mezoterapia Płońsk

(wszystkie rodzaje)

Wizyty na podstawie rezerwacji.
Konsultacje tylko na żywo.

Przede wszystkim musimy zaznaczyć, iż wśród setek (jeżeli nie tysięcy) zabiegów na twarz (obecnie każda marka dąży do promowania własnych rytuałów pielęgnacyjnych, zwłaszcza protokołów anti-ageing) nie ma żadnego, który by stanowił panaceum na wszystkie problemy skóry (!). Natomiast zdecydowanie są zabiegi na twarz, które rzeczywiście są bardzo skuteczne i prawie uniwersalne, ich efektywność już jest udowodniona przez miliony zadowolonych osób.

Mezoterapia – należy właśnie do tych zabiegów.

Mówiąc ogólnie, to jest profilaktyką antystarzeniowa, polecana już po 25 roku życia.

Istnieje kilka rodzajów mezoterapii, i każdy rodzaj ma swoje zalety, które szczegółowo omówimy w trakcie wizyty.

Natomiast mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych i skutecznych (!) zabiegów rewitalizujących, jest to tak zwany „lifting bez skalpela”, czyli niechirurgiczna metoda odmładzania skóry na podstawie stymulacji jej naturalnych właściwości. Dzieje się tak dlatego, ponieważ nasza skóra reaguje na działanie mikroigieł poprzez samoczynną obronę. W wyniku tego procesu stymuluje się rozprzestrzenianie się nowych komórek, np. fibroblastów, które syntezują włókna kolagenu i elastyny, dzięki czemu redukują się zmarszczki mimiczne.

Mezoterapia mikroigłowa to:

Polepszenie procesów samonaprawczych skóry (gojenie się tkanki po mikronakłuciach);

Regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym;

Natychmiastowy transport składników aktywnych w głąb skóry;

Całkowita odnowa wszystkich funkcji skóry;

Polepszenie elastyczności skóry;

Poprawa owalu twarzy.

Kolagen to białko budulcowe, które pełni funkcje strukturalne we wszystkich komórkach i tkankach organizmu. Jest bardzo ważnym budulcem skóry, zębów, kości, ścięgien, a także chrząstek oraz rogówki oka. Nie bez powodu nazywamy go białkiem młodości!  Niestety, już po 25 roku życia jego ilość w skórze się zmniejsza. Uważa się, iż średnio, z roku na rok, jego deficyt powiększa się o 1%. Stopniowo, wraz z biegiem lat, proces ten postępuje szybciej…

Elastyna jest również białkiem produkowanym przez organizm człowieka. Po 25 roku życia jego wytwarzanie zatrzymuje się, natomiast już w okolicach 50-tki wytworzone włókna zanikają…

W związku z powyższym mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem na twarz, polecanym osobom, które nie tylko oczekują widocznych wyników, ale są również w stanie przyjść na kilka zabiegów z rzędu, ponieważ zazwyczaj tylko po małej serii jest gwarantowany efekt „Wow”. Działanie tego zabiegu na twarz wzmacnia się koktajlem energetycznym, odpowiednio dobranym do stanu skóry.

Mezoterapia mikroigłowa

Cennik usługi

Nasz cennik jest indywidualnie (!) dopasowywany do typu cery i wartości zużytych preparatów (Venome, Dives Med, Dermaqual). Z uwagi na to, że każda osoba jest inna, tak samo jak jej potrzeby, ostateczną wycenę określamy wyłącznie podczas indywidualnej konsultacji. Aby zorientować się jakich kosztów należy się spodziewać podczas mezoterapii mikroigłowej, można zadzwonić pod wskazany numer telefonu lub wysłać zdjęcie przez formularz poniżej. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo ten sam formularz kontaktowy oraz telefon do specjalisty.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile czasu trwa standardowy zabieg mezoterapii mikroigłowej?

  Standardowy zabieg mezoterapii mikroigłowej trwa ok. 1 godziny, w zależności od części twarzy i ciała, na które wykonujemy zabieg, oraz zastosowanych preparatów.

 2. Kiedy spodziewać się widocznych efektów?

  Efekt „wow” zależy od początkowego stanu skóry oraz stylu życia pacjenta. Standardowo się uważa, że po 3 zabiegach efekty są już bardzo widoczne. Chociaż pozytywne zmiany są zauważalne już po pierwszym zabiegu (po okresie rekonwalescencji, długość którego zależy od głębokości nakłuć, ale nie mniej niż 2-3 dni). Po 3-4 dniach można zauważyć złuszczenie naskórka.

 3. Czy istnieją przeciwwskazania do wykonywania zabiegu?

  Zabieg mezoterapii mikroigłowej uważany jest za bezpieczny i minimalnie inwazyjny, jednakże mimo wszystko istnieje lista przeciwwskazań:

  • Gorączka i przeziębienie

  • Ostra choroba zapalna skóry (opryszczka, trądzik)

  • Tendencja do rozwoju blizn przerostowych i keloidów

  • Zaburzenie krzepnięcia krwi

  • Ciąża i karmienie piersią

  • Przyjmowanie leków immunosupresyjnych i rozrzedzających krew

  • Poważniejsze choroby autoimmunologiczne

  Oczywiście w rozmowie ze specjalistą Państwo otrzymają ankietę do wypełnienia i zalecenia odnośnie tego, jak zachowywać się po zabiegu by zachować satysfakcjonujący efekt i wymarzony wygląd.

AQUAGOLD® fine touch

1 z najbardziej nowoczesnych zabiegów na twarz kosmetologii estetycznej

Rewitalizujący zabieg na twarz z unikatową opatentowaną metodą mikrokanałowego powtarzanego ruchu, która dostarcza od 1200 do 2000 mikroiniekcji na minutę w celu śródskórnego podania związków bioaktywnych.

AQUAGOLD® fine touch to mezoterapia mikroigłowa i igłowa w jednym zabiegu, który przyznaczony do skutecznego dostarczania bioaktywnych składników do skóry.

Igły mają tylko 0,6 mm długości i wchodzą w naskórek i górne warstwy skóry właściwej, co pozwala na głębokie rozprowadzenie preparatu w skórze. Każda igła ma średnicę wielkości 0,13 mm i jest cieńsza niż ludzki włos, i właśnie dlatego zabieg nie da się nazwać bolesnym. Stal nierdzewna klasy medycznej (SUS 304) zapewnia integralność strukturalną igieł, i jest odporna na korozję dzięki 18% zawartości chromu. Zmniejsza to ryzyko infekcji z rdzy lub innych niedoskonałości powierzchni. Stal jest niemagnetyczna: idealna dla pacjentów z jakimikolwiek metalami lub implantami w ciele.

Każda z 20 igieł pokryta jest 24-karatowym złotem (99,9% czystego złota) o najwyższej próbie. Takie złoto zmniejsza możliwość jakiejkolwiek niepożądanej reakcji skóry. Złoto jest przeciwutleniaczem i wykorzystuje proces zwany „wypieraniem wolnych rodników” w celu usunięcia wolnych rodników. Pomaga to zapobiegać dodatkowemu zapaleniu.

AQUAGOLD® fine touch:

 • To mikroinwazyjnych rewitalizujący zabieg na twarz (chociaż również poleca się na szyję, dekolt i dłoni), który w sposób delikatny i skuteczny (!), poprawia jakość i wygląd skóry. Szczególnie warto go wykonać za tydzień przed weselem, rocznicą lub inną uroczystością, kiedy chcemy wyglądać olśniewająco.
 • Cera po zabiegu jest bardzo dobrze nawilżona, odżywiona i rozświetlona. Otrzymujemy efekt wypoczętej i pełnej blasku skóry!
 • Brak zasinień i krwiaków po zabiegu.
 • Efekt „wow!” jest widoczny już w drugi dzień po zabiegu.

Ogólny czas trwania zabiegu – ok. 60 minut.

Zapraszamy!

Wizyty na podstawie rezerwacji.

Zabiegi dla mężczyzn (twarz, szyja, dłoni)

Wszystkie zabiegi rewitalizujące wykonuje certyfikowany zabiegowiec kosmetologii estetycznej, który dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy, poczuciu estetyki i zacięciu artystycznemu zrobi wszystko, aby osiągnąć rezultat odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Możemy zagwarantować jakość oraz bezpieczeństwo zabiegu rewitalizującego. Natomiast musimy uprzedzić, iż razem z rozmową cała wizyta może potrwać do 1,5 godzin, ponieważ piękno potrzebuje czasu i uwagi do szczegółów, jak również umiejętności wysłuchania człowieka i zrozumienia jego potrzeb (chociaż wersje „expres” też istnieją). Oczywiście, szybkość i efekt wybranej metamorfozy BARDZO zależy od naturalnego stanu cery.  Wzory wykonanych metamorfoz można zobaczyć na podstronach tego portalu. Z opiniami można zapoznać się pod tym linkiem. Mamy nadzieję, że pozwolą one wybrać naszą ofertę.