Powiększanie i modelowanie ust Płońsk

Wypełnienie, powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym to szansa na bardziej soczyste i pociągające usta, która dostępna każdemu! Ludzie od zawsze dążyli do poprawy swego wyglądu, no i co tu ukrywać, w porównaniu z depilacją arszenikiem i tlenkiem wapnia (XVIII stulecie), płukaniem ust moczem (starożytni Rzymianie) albo strychniną w pigułkach na odchudzanie (XIX wiek) wynalazek XX stulecia, czyli modelowanie ust kwasem hialuronowym – to wyjątkowo bezpieczny drobiazg (pierwszy zabieg z kwasem hialuronowym był wykonany aż w 1992 roku!). Powiększanie ust, które oferujemy, wykonywany jest przez certyfikowanego zabiegowca z wyjątkowym poczuciem estetyki i harmonii. Efekt osiągnięty w trakcie zabiegu, utrzymuje się przez kilka, a nawet kilkanaście miesięcy, jego trwałość zależy od pewnych czynników, o których zaleca się porozmawiać w trakcie konsultacji z naszym zabiegowcem kosmetologii estetycznej. To pacjent decyduje, jak chce, by wyglądały jego usta po zabiegu, a pani zabiegowiec wybiera rozwiązanie, które spełni te oczekiwania, i jednocześnie podkreśli naturalne piękno twarzy. Zapraszamy do kontaktu!

Kiedy warto pomyśleć o zabiegu powiększania lub modelowania ust?

Jest kilka sytuacji, w których warto rozważyć skorzystanie z zabiegu powiększania lub modelowania ust w gabinecie Hialuron.eu. Przede wszystkim zalecany jest on osobom, które nie są zadowolone z kształtu swoich ust, ich struktury czy też aktualnego koloru. Ponadto, gdy odczuwamy, że nasze usta są zbyt cienkie lub brakuje im jędrności. Zabiegi kwasem hialuronowym pozwalają pozbyć się tych niedoskonałości. Ujednolicają koloryt ust, umożliwiają uzyskanie pełniejszej objętości oraz wymarzonego kształtu. Przed rozpoczęciem zabiegu pani zabiegowiec zawsze rozmawia z osobą, która chciałaby uwydatnić swoje usta, aby jak najlepiej zrozumieć jej potrzeby i oczekiwane zmiany, ponieważ dąży do maksymalnej klarowności i wyjaśnienia wszelkich możliwych pytań pacjenta przed wykonaniem zabiegu kwasem hialuronowym.

 

Cennik

Nasze usługi, takie jak powiększanie i modelowanie ust są wykonywane przez certyfikowanego zabiegowca kosmetologii estetycznej.

W zależności od zaplanowanej metamorfozy, oryginalnego kształtu oraz rozmiaru ust ustalana jest cena usługi. Chociaż trzeba również pamiętać o tym, iż przy wykonaniu pierwszego zabiegu kwasem hialuronowym „mniej znaczy więcej”, czyli nie przesadzajmy z oczekiwanym rozmiarem! 

Hialuron.eu zapewnia swoim klientom kompleksową pomoc oraz doradztwo, w razie pytań dotyczących pielęgnacji pacjenci mogą dzwonić nawet po wykonanej metamorfozie. W razie zainteresowania ofertą zalecamy zadzwonić pod wskazany numer telefonu i umówić się na konsultację, ponieważ 5 minut bezpośredniej rozmowy z łatwością zastąpią 40 min rozmowy telefonicznej.

Wypełnienie oraz modelowanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego wykonuje certyfikowana pani zabiegowiec kosmetologii estetycznej, która dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy, poczuciu estetyki i zacięciu artystycznemu zrobi wszystko, aby osiągnąć rezultat odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Możemy zagwarantować jakość oraz bezpieczeństwo zabiegu rewitalizującego. Natomiast musimy uprzedzić, iż razem z rozmową cała wizyta potrwa 1-1,5 godziny, ponieważ piękno potrzebuje czasu i uwagi do szczegółów, jak również umiejętności wysłuchania klienta i zrozumienia jego potrzeb. Oczywiście, szybkość wykonania zabiegu zależy również od naturalnego kształtu i rozmiaru ust. Wzory wykonanych metamorfoz można zobaczyć na podstronach tego portalu. Z opiniami można zapoznać się pod tym linkiem. Mamy nadzieję, że pozwolą one wybrać naszą ofertę.