Nieinwazyjne zabiegi rewitalizujące
Płońsk

…A może rewitalizujący zabieg na skórę, dzięki któremu cera odzyska wypoczęty i zdrowy wygląd? Specjalistyczny rytuał składający się z peelingu połączonego z odprężającym masażem twarzy, maseczką i zabiegiem na skórę wokół oczu – to relaks i czysta przyjemność.

Synergia specjalnie dobranych składników przekłada się na efekt silnie oczyszczający, liftingujący, przeciwstarzeniowy oraz rewitalizujący skórę.

W trakcie zabiegu preparaty oddziałują na tkankę łączną, gdzie znajdują się włókna kolagenu i elastyny. Rytuał nawadnia tkanki oraz przyspiesza pracę komórek skóry, co sprawia, że cera odzyskuje świeży i młody wygląd (zadaniem specjalnie dobranych komponentów jest przywrócenie jędrności, wyrównanie kolorytu, oczyszczenie porów, spłycenie zmarszczek i blizn zanikowych).

Oczywiście, na życzenie, ten magiczny zabieg rewitalizujący może być stosowany również na szyję i dekolt. Przy szczególnych potrzebach skóry oraz z uwzględnieniem warunków zewnętrznych czy stylu życia osoby preparaty są wymieniania na inne lub dobierane zgodnie z preferencjami pacjenta.

Zabieg delikatnie złuszczający, stymulujący oraz rewitalizujący, bardzo polecany przed uroczystością.

Czas trwania rytuału – ok. 90 minut.

Wizyty na podstawie rezerwacji!

Zabiegi bankietowe

(kiedy impreza jest tuż-tuż)

Mini spa lub rytuały rewitalizujące, przedimprezowe i bankietowe z makijażem

Zabiegi rewitalizujące na twarz, szyję, dekolt z makijażem okolicznościowym/biznesowym (w zależności od typu wybranego makijażu zabieg może potrwać do 2,5 godzin, ale wersje „expres” są też możliwe).

Mini spa lub rytuały rewitalizujące, przedimprezowe i bankietowe bez makijażu

Mini spa lub zabiegi dla mężczyzn (twarz, szyja, dłoni)

Makijaż okolicznościowy lub biznesowy z instrukcją „jak to zrobić” i listą produktów

Makijaż okolicznościowy i biznesowy

Wszystkie zabiegi rewitalizujące i makijaże wykonuje certyfikowana wizażystka i zabiegowiec kosmetologii estetycznej, która dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy, poczuciu estetyki i zacięciu artystycznemu zrobi wszystko, aby osiągnąć rezultat odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Możemy zagwarantować jakość oraz bezpieczeństwo zabiegu rewitalizującego. Natomiast musimy uprzedzić, iż razem z rozmową cała wizyta może potrwać do 2,5 godzin, ponieważ piękno potrzebuje czasu i uwagi do szczegółów, jak również umiejętności wysłuchania człowieka i zrozumienia jego potrzeb (chociaż wersje „expres” też istnieją). Oczywiście, szybkość i efekt wybranej metamorfozy BARDZO zależy od naturalnego stanu cery.  Wzory wykonanych metamorfoz można zobaczyć na podstronach tego portalu. Z opiniami można zapoznać się pod tym linkiem. Mamy nadzieję, że pozwolą one wybrać naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!