Biorewitalizacja
Płońsk

Rytuał jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, działanie złuszczające jest bardzo delikatne.

Ten zabieg na twarz składa się z peelingu medycznego z liftingującym, rewitalizującym i przeciwstarzeniowym efektem, jest to specjalistyczny preparat, który wspiera pracę komórek skóry i bezpośrednio działa na procesy powstania włókien kolagenu i elastyny. Rytuał łączy peeling biorewitalizujący z relaksującym masażem twarzy. Oczywiście, na życzenie, ten magiczny preparat może być stosowany również na szyję i dekolt.

Czas trwania zabiegu – ok. 45 minut.

Wizyty na podstawie rezerwacji.

Wszystkie rewitalizujące zabiegi na twarz oraz makijaże wykonuje certyfikowany zabiegowiec kosmetologii estetycznej, która dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu zrobi wszystko, aby osiągnąć rezultat odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Możemy zagwarantować jakość oraz bezpieczeństwo zabiegu rewitalizującego. Natomiast musimy uprzedzić, iż razem z rozmową cała wizyta może potrwać do 1,5 godziny, ponieważ piękno potrzebuje trochę czasu, jak również umiejętności wysłuchania osoby i zrozumienia jej potrzeb. Jeżeli czas jest ograniczony, proszę o informację. Wersje „expres” są też możliwe. Oczywiście, szybkość i efekt wybranej metamorfozy BARDZO zależy od naturalnego stanu cery.  Wzory wykonanych metamorfoz można zobaczyć na podstronach tego portalu. Z opiniami można zapoznać się pod tym linkiem. Mamy nadzieję, że pozwolą one wybrać naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!