Mikroinwazyjne zabiegi rewitalizujące i imprezy

Wizyty na podstawie rezerwacji.
Konsultacje tylko na żywo.

Kochamy święta i przyjęcia! I nie tylko dlatego, że to jest okazja zobaczyć rodzinę i przyjaciół, ale również szansa zabłysnąć w nowej kreacji czy szpilkach, lub nawet zrobić zabieg usuwania zmarszczek, czy może modelowanie ust… W dowolnej sytuacji niezależnie od tego, czy to będzie wypełnienie zmarszczek, czy powiększenie ust, zostawmy co najmniej tydzień, aby „wrócić do normy” po zabiegu, na wszelki wypadek, tylko i wyłącznie. Nie planujmy mikroinwazyjnego zabiegu na czwartek, kiedy impreza jest w sobotę, te kilka dni „extra” jeszcze nikomu nie zaszkodziły.

Oczywiście, powyższe sugestie dotyczą zabiegów kwasem hialuronowym czy też mezoterapii mikroigłowej, one nie dotyczą kosmetyki białej, czyli nieinwazyjnych procedur oraz kosmetyków pielęgnacyjnych, o których mowa tutaj.

Wszystkie zabiegi rewitalizujące wykonuje certyfikowany zabiegowiec kosmetologii estetycznej, która dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy, poczuciu estetyki i zacięciu artystycznemu zrobi wszystko, aby osiągnąć rezultat odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Możemy zagwarantować jakość oraz bezpieczeństwo mikroinwazyjnego zabiegu rewitalizującego. Natomiast musimy uprzedzić, iż razem z rozmową cała wizyta może potrwać do 2 godzin, ponieważ piękno potrzebuje czasu i uwagi do szczegółów, jak również umiejętności wysłuchania osoby i zrozumienia jej oczekiwań. Oczywiście, efekt wybranej metamorfozy BARDZO zależy od naturalnych proporcji twarzy. Wzory wykonanych metamorfoz można zobaczyć na podstronach tego portalu. Z opiniami można zapoznać się pod tym linkiem. Mamy nadzieję, że pozwolą one wybrać naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!